Naturalnie nowoczesne

Naturalnie nowoczesne

Technologia pozwala na powrót do natury. Nowoczesne materiały są znacznie wytrzymalsze i tańsze, łatwiejsze w montażu od swoich poprzedników. Reguła ta dotyczy wielu dziedzin. Począwszy od studni wodomierzowej, aż po technologie spawania laserem. Przekonajcie się, że mamy rację. Zapraszamy do lektury.

Studnia wodomierzowa. Bezpieczna instalacja

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych studni wykonanych z betonowych kręgów. Nowoczesna studnia wodomierzowa wykonana jest z wytrzymałego polietylenu, całkowicie odpornego na korozję i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Niewielka waga ułatwia transport, a modułowa konstrukcja wyklucza wszelkie nieszczelności. Dzięki temu studnia sprawdzi się jako obudowa przepompowni, czy ochrona dla instalacji hydraulicznych. W ofercie dostępne są studnie o średnicach od DN=600, aż do DN=1500. Bardzo popularne na niezabudowanych nieruchomościach gruntowych, jako skuteczna ochrona wodomierzy. Chronią przed zamarznięciem i kradzieżą, a w razie konieczności odczytu, zapewniają łatwy dostęp.

Tynk gliniany wewnętrzny. Natura w każdym domu

Tynk gliniany wewnętrzny, to sposób na piękny dom w naturalnej odsłonie. Doskonale nadaje się na wszelkie powierzchnie, począwszy od tynków cementowo-wapiennych, aż po płyty kartonowo-gipsowe. Wydajne, naturalne materiały nie zawierają sztucznych konserwantów i są bezpieczne dla środowiska. Przede wszystkim jednak prezentują się pięknie i są dostępne w wielu naturalnych odcieniach i gradacjach. Każdy naturalny dom zasługuje na odrobinę glinianego tynku.

Spawarki laserowe. Nowoczesne i trwałe połączenia

Spawarki laserowe przenoszą spawanie w przyszłość. Zrobotyzowana, polecana szczególnie do skomplikowanych prac i spawania cienkościennych elementów. Pozwala to na znaczne podniesienie efektywności pracy. Bez dodatkowego spoiwa, spawarką laserową wykonasz spaw w dowolnej płaszczyźnie i w dowolnym niemal kształcie. Inwestycja w spawanie laserowe, to wybór całkowicie bezpiecznej, przyjaznej dla środowiska i nietoksycznej metody. Decydując się na zakup jednego z kilku dostępnych modeli spawarki, dostawca zapewnia instalację urządzenia i szkolenie. Produkty objęte są gwarancją, ale sprzedawca zapewnia również opiekę pogwarancyjną, doradztwo techniczne i sprawną logistykę. Części zamienne dostarczane są w ciągu kilku dni. Jakość obsługi podnosi sprawna komunikacja online i konsultacje telefoniczne. Wieloletnie doświadczenie stanowi podstawę współpracy i wiarygodność.