Ziemia i drewno

Ziemia i drewno

Od dawna wiadomo, że najlepsze rzeczy pochodzą z natury. Na przestrzeni wieków nauczyliśmy się efektywnie wykorzystywać jej dary. Począwszy od prostego krzemienia, aż po energię pochodzącą z głębi ziemi. Natura chroni, dostarcza energii i dostarcza inspiracji. Dzięki naturze świat staje się piękniejszy.

Korowanie drewna nigdy wcześniej nie było tak wydajne

Korowanie drewna jest zaawansowanym i dość widowiskowym procesem. Korowarka radzi sobie z kłodami jodły, świerku, sosny, chociaż bez problemu poradzi sobie też z twardym drewnem, takim jak buk czy nawet dąb. Konstruowane przez nas maszyny w pełni odpowiadają zróżnicowanym potrzebom przedsiębiorców. Bez problemu dadzą radę z 12 metrowymi kłodami, jak i z krótszymi kłodami o znacznej średnicy, nawet tymi powyżej 100 cm. Korowarki są doskonałym rozwiązaniem na deficyt pracowników. Uzupełniając je innymi maszynami wspomagającymi, można zbudować cały system podawczy wraz z transporterami. Nowoczesny i wydajny tartak, w którym ogranicza się udział człowieka, sprawia, że w pełni zautomatyzowana produkcja jest skuteczniejsza, bezawaryjna i bezpieczna.

Czas na odwierty. Pompy ciepła to zdrowa energia z głębi ziemi

Wykorzystanie energii pochodzącej z wnętrza ziemi staje się coraz powszechniejsze. I nic w tym dziwnego, bo to energia znacznie tańsza i odnawialna, a co za tym idzie bezpieczna dla środowiska naturalnego. Każdy proces wyposażenia gospodarstwa w kompletną instalację poprzedzają odwierty. Pompy ciepła umożliwiają wykorzystanie skumulowanej energii do ogrzewania. Kompletna usługa składa się z odwiertu, wypełnienia go specjalnymi mieszaninami, montażu kolektorów, próby szczelności i odpowietrzenia układu. Cena usługi uwarunkowana jest przede wszystkim rodzajem gruntu i stopniem skomplikowania. Jednak warto podjąć wyzwanie i oszczędzać.

Szafki łazienkowe. Loftowe wnętrza zawsze w modzie

Styl loftowy ma swój początek na Manhattanie. To właśnie tam w latach 60 XX wieku starą fabrykę zaadaptowano na potrzeby pracowni artystycznej. Nowoczesny, minimalistyczny styl szybko zdobył świat i znajduje zastosowanie w wielu aranżacjach mieszkań na całym świecie. Szafki łazienkowe loftowe charakteryzują się naturalnie surowym pięknem, zaskakują lekkością i jakością wykonania. Konsolki i szuflady charakteryzują się funkcjonalnością, trwałością i cieszą niepowtarzalnym stylem. Starannie wykonane przez pełnych pasji rzemieślników i miłośników nowojorskiej architektury ozdobią i ożywią każde postindustrialne wnętrze.